AJC '96 JO11-1
Categorie:
Junioren
Klasse:
3e-klasse
De laatste uitslagen
Type | Locatie | Datum | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
AJC '96 JO11-1 - SDC '12 JO11-5 | Regulier | Thuis | 19 november 2023 / 09:00 | 3 - 3 |
Sparta E. JO11-3 - AJC '96 JO11-1 | Regulier | Uit | 12 november 2023 / 10:00 | 6 - 1 |
ATC'65 JO11-8 - AJC '96 JO11-1 | Regulier | Uit | 05 november 2023 / 09:45 | 0 - 6 |
AJC '96 JO11-1 - Berghuizen JO11-2 | Regulier | Thuis | 29 october 2023 / 09:00 | 4 - 1 |
Avanti W. JO11-4 - AJC '96 JO11-1 | Regulier | Uit | 15 october 2023 / 08:30 | 3 - 2 |
AJC '96 JO11-1 - Sportclub Overdinkel JO11-1 | Regulier | Thuis | 08 october 2023 / 09:00 | 1 - 4 |
Vogido JO11-3G - AJC '96 JO11-1 | Regulier | Uit | 01 october 2023 / 09:40 | 2 - 1 |
AJC '96 JO11-1 - Quick '20 JO11-7 | Regulier | Thuis | 24 september 2023 / 09:00 | 2 - 3 |
Losser JO11-4 - AJC '96 JO11-1 | Regulier | Uit | 17 september 2023 / 08:30 | 0 - 3 |
Victoria '28 JO11-2Gd - AJC '96 JO11-1 | Regulier | Uit | 10 september 2023 / 09:45 | 3 - 1 |
Type | Locatie | Datum | |
---|---|---|---|
AJC '96 JO11-1 - EMOS JO11-2 | Regulier | Thuis | 26 november 2023 / 09:00 |
Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | +/- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportclub Overdinkel JO11-1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 57 - 13 |
2 | Sparta E. JO11-3 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 65 - 10 |
3 | Victoria '28 JO11-2Gd | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 39 - 16 |
4 | Vogido JO11-3G | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 29 - 26 |
5 | SDC '12 JO11-5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 48 - 29 |
6 | Quick '20 JO11-7 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 35 - 33 |
7 | AJC '96 JO11-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 24 - 25 |
8 | Avanti W. JO11-4 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 33 - 37 |
9 | Losser JO11-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 20 - 38 |
10 | ATC'65 JO11-8 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 18 - 56 |
11 | Berghuizen JO11-2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 18 - 64 |
12 | EMOS JO11-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 - 44 |
Maak kennis met de spelers
Geen spelers gevonden.
Maak kennis met de leider(s)
Geen leiders gevonden.
Maak kennis met de trainer(s)
Tim Smudde