• AJc'96 en KVV Losser zijn samen SV Losser geworden. Samen, voor iedereen! Voor meer informatie over SV Losser vragen wij u www.svlosser.nl te bezoeken.

  • Voorlopige indelingen 2018-2019

    Hier vind je de indelingen van de jeugdelftallen voor het seizoen 2018-2019.

    Het zijn voorlopige indelingen.

    Op donderdag 28 juni is de Technische Commissie aanwezig in de kantine, tussen 19.30 en 20.00 uur, voor eventuele vragen.

     

    JO19-1  
       
    Schulten  Sem 
    Brake, te  Remon
    Benschop  Dylan 
    Tijman  Thomas 
    Blokhuis  Koen 
    Brinkhuis  Bas 
    Hamsink  Bjorn 
    Voerman  Derren 
    Leis  Ricardo 
    Nijholt  Stan
    Masselink Julian 
    Heurman  Max 
    Kamp  Jesse 
    Hanschen  Rik 
    Jonker  Sandy 
    Senger  Dave 
    Poldervaart  Marley
    Kuiper Wout
       
    Trainer  
    Kamphuis Roy
       
    Leider  
    n.n.b.  

    JO17-1  
       
    Rolink  Styn
    Top  Jayden
    Wijnia  Sem
    Korya Lukas
    Veld  Lars
    Roelfsema Martijn
    Meijerink Rowan
    Gunneman Dannick
    Meijerink Rick
    Andres Lars
    Kaspers Jamy
    Leussink Quinn
    Bulters Stan
    Koppe Milan
    Eulderink Mees
    Beernink Bram
       
    Trainer  
     n.n.b.  
       
    Leider  
    Wijnia Pascal

     

    JO15-1  
       
    Vaartjes  Sophie 
    Eggert  Collin
    Koch  Yur 
    Scheer Senna
    Poldervaart Jayden
    Wunnink Yael
    Geerdink Twan
    Eggert Bas
    Eulderink Jimi
    Meijerink Thijs
    Wissink Gijs
    Steggink Cas
    Urk, van Floris
       
    Trainer  
    Moes Jerry
       
    Leider  
    Wissink Danny

     

    JO15-2  
       
    Stoverink Sem
    Hampsink Ruben
    Andres Nina
    Horra Hassing, de la Joaquin
    Effing Tim
    Bijkerk Sem
    Okbaldet Abe Bariya Lina
    Edelenbos Zoë
    Dassen Melvin
    Fischer  Tobias
    Ruyter Jasper
    Veger Jamie
    Ierna Noah
    Kamphuis Jesse
       
    Trainer  
     n.n.b.  
       
    Leider  
     n.n.b.  

    JO13-1  
       
    Sligman Ian
    Wijnia Sil
    Veld Sven
    Uuldriks Bart
    Ramani Arjan
    Even Luca
    Fischer Marit
    Kamphuis Pascal
    Hesami Hawbir
    Hoevers Tom
    Jansen Giovanni
    Brink, ten Sven
    Oonk Jeen
    Scheer Mika
       
    Trainer  
    Visser Nick
       
       
    Leider  
    Jansen Jacky

    JO12-1 8x8
       
    Kuhlkamp Quint
    Ruyter Daan
    Reinderink Bas
    Korta Danny
    Bergsma Stan
    Hanhouw Yazan
    Pots Dani
    Horra Hassing, de la Demyano
    Jonker Jordan
    Okbaldet Abe Bariya Daniel
    Okbaldet Abe Bariya Manuel
    Kaspers Duncan
    Schurink Morris
       
       
    Trainer  
    Spitholt Bart
    Meijer Priscilla
       
    Leider  
    Meijer Priscilla

    JO10-1 6x6
       
    Korta Marco
    Uuldriks Tom
    Damhuis Seth
    Pothoven Daan
    Beuvink Guus
    Beuter Noël
    Engelbertink Nicky
    Volmer Hidde
    Pots Jayden
    Egelink Nordin
    Kamphuis Nout
       
       
    Trainer  
     n.n.b.  
       
    Leider  
    n.n.b.

     


    JO8-1 6x6
       
    Even Kyan
    Scheffer  Vince
    Weber Lenn
    Teussink Jiri
    Rooij, van Jeremy
    Padberg Dean
    Flokstra Fabian
    Bok Damiyan
    Luchtmeijer Jinte
    Idzes Damian
       
    Trainer  
    Wijnia Sem
    Hanschen Rick
       
    Leider  
     n.n.b.  

    JO7 4x4
       
    Pothoven Robin
    Elfrink Noa
    Oonk Merel
    Uuldriks Emma
    Uuldriks Lisa
    Deidda Imani
       
    Trainer  
    Arends Nienke
    Wildenborg Chelsey